Людям з порушення зору Звичайна версія

Продовжуються виплати коштів вкладникам ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ"

21.03.2014

З 21 березня 2014 року ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" (далі - ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ") здійснює виплати коштів вкладникам за договорами, строк дії яких закінчився у період з 01 по 10 березня 2014 року включно, а також продовжує виплати коштів за договорами, строк дії яких закінчився раніше, та за договорами банківського рахунку. Дані виплати здійснюватимуться за рахунок шостого траншу цільової позики Фонду.

 

Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутися до ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ХРЕЩАТИК" (далі - ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК"). Перелік філій та відділень ПАТ "КБ "ХРЕЩАТИК".

Виплати коштів вкладникам ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" під час тимчасової адміністрації розпочалися 31 січня 2014 року, а сума шести траншів складає 261,6 млн грн.

Станом на 21 березня 2014 року вкладникам ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" виплачено 234,6 млн грн за 4984 рахунками, що склало 92,9% від загальної суми перерахованої цільової позики за п`ятьма траншами.

Нагадуємо, виплати вкладникам під час дії тимчасової адміністрації здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Довідкова інформація за телефоном у ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ": (044) 364-16-25, (044) 365-03-65, та у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб: 0 800-308-108, (044) 333-35-85.

Про строки та порядок виплат вкладникам, строк дії договорів яких закінчується після 10 березня 2014 року, буде оголошено додатково на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб -www.fg.gov.ua та на сайті ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" -www.danielbank.kiev.ua.

 

Довідка.

Рішення про віднесення ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" до категорії неплатоспроможних було прийняте Національним банком України 16 січня 2014 року, у зв’язку з чим Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 17 січня 2014 року запровадив у даному банку тимчасову адміністрацію.

З метою повернення під час дії тимчасової адміністрації коштів вкладникам ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" за договорами, строк яких закінчився, і за договорами банківського рахунку, та для забезпечення своєчасного доступу вкладників до власних заощаджень, Фондом було надано цільову позику.

Відповідно до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" виплати коштів вкладникам строк дії договорів яких закінчується після завершення тимчасової адміністрації (16 квітня 2014 року) здійснюватимуться залежно від визначеного способу виведення неплатоспроможного ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" з ринку. У випадку прийняття рішення Національним банком України про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" виплату відшкодування коштів вкладникам здійснюватиме Фонд не пізніше ніж через сім днів з дня прийняття такого рішення незалежно від закінчення терміну дії договору за вкладом.

 

Відділ зв’язків з громадськістю

та міжнародними організаціями

[email protected]

(044) 333-35-63