Людям з порушення зору Звичайна версія

У ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" запроваджено тимчасову адміністрацію

17.01.2014

Постановою Правління Національного банку України від 16 січня 2014 року № 14 ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" (далі - ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ") віднесено до категорії неплатоспроможних.

 

У зв’язку з цим 16 січня 2014 року виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення № 1 про початок виведення ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" (код за ЄДРПОУ 26475516; МФО 380980; місцезнаходження: м. Київ, вул. Московська, буд. 8, літ. Б, 01010) з ринку та здійснення в ньому тимчасової адміністрації з 17 січня 2014 року.

Тимчасова адміністрація в даному банку запроваджується строком на три місяці з 17 січня по 16 квітня 2014 року.

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на тимчасову адміністрацію в ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" призначено Ожга Євгенія Вікторовича - провідного професіонала відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Протягом тимчасової адміністрації, у період з 17 січня по 16 квітня 2014 року, вкладники ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" можуть отримати свої кошти за договорами банківського вкладу (депозиту), строк дії яких закінчився, та за договорами банківського рахунку. Виплати за зазначеними договорами здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день прийняття рішення Національним банком України про віднесення банку до категорії неплатоспроможних, але не більше 200 тисяч гривень.

Інформація про час та порядок виплат за вищезазначеними договорами буде повідомлена додатково на сайті Фонду: www.fg.gov.ua та буде доступна за номерами: (044) 333-35-57, 0 800-308-108 - "гаряча лінія" Фонду гарантування вкладів фізичних осіб або (044) 364-16-25, (044) 365-0-365 - довідкова ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ".

Ознайомитись з діями вкладника у випадку віднесення банку до категорії неплатоспроможних та початку тимчасової адміністрації можна переглянувши відеоролик з однойменною назвою, що розміщено на сайті Фонду в розділі Відео, та інформаційною брошурою під назвою: "Поради вкладникам. Що робити, якщо банк став неплатоспроможним?", що також розміщена на сайті Фонду за адресою:www.fg.gov.ua/upload/Porady_vkladnykam.pdf.

Офіційні оголошення про початок виведення неплатоспроможного ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" з ринку та запровадження тимчасової адміністрації будуть оперативно опубліковані в газетах "Голос України" та "Урядовий кур’єр".

 

Довідка: З дня призначення уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб призупиняються всі повноваження органів управління банку (загальних зборів, спостережної ради і правління (ради директорів) та органів контролю (ревізійної комісії та внутрішнього аудиту). Уповноважена особа Фонду від імені Фонду набуває всі повноваження органів управління банку та органів контролю з дня початку тимчасової адміністрації і до її припинення. На період тимчасової адміністрації усі структурні підрозділи, органи та посадові особи ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ДАНІЕЛЬ" підпорядковуються у своїй діяльності уповноваженій особі Фонду і діють у визначених нею межах та порядку.

 

Відділ зв’язків з громадськістю

та міжнародними організаціями

[email protected]

(044) 333-35-63